ECS-200-12-33B2Q-JES-TR3
Numărul produsului DigiKey
50-ECS-200-12-33B2Q-JES-TR3TR-ND - Bandă și mosor (TR)
50-ECS-200-12-33B2Q-JES-TR3CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
50-ECS-200-12-33B2Q-JES-TR3DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-200-12-33B2Q-JES-TR3
Descriere
CRYSTAL 20.000 MHZ 12PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
20 MHz ±20ppm Cristal 12pF 50 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
50 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Valori nominale
AEC-Q200
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
20 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilitate frecvență
±50ppm
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)
Capacitanță sarcină
12pF