ECS-1612MV-120-CN-TR
Numărul produsului DigiKey
XC2833TR-ND - Bandă și mosor (TR)
XC2833CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
XC2833DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-1612MV-120-CN-TR
Descriere
XTAL OSC XO 12.0000MHZ CMOS SMD
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
12 MHz XO (Standard) CMOS Oscilator 1,6V – 3,63V Standby (putere redusă) 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
ECS-1612MV-120-CN-TR Modele
Categorie
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Prod.
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Serie
Lățime de bandă spectru extins
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
4mA
Valori nominale
Rezonator de bază
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Frecvență
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (1,6x1,2)
Funcție
Standby (putere redusă)
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,047" l (1,60mm x 1,20mm)
Ieșire
CMOS
Înălțime - Montat (Max)
0,028" (0,70mm)
Tensiune - Alimentare
1,6V – 3,63V
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
10µA
Stabilitate frecvență
±25ppm