ECS-160-18-4X-EM
Numărul produsului DigiKey
50-ECS-160-18-4X-EM-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-160-18-4X-EM
Descriere
CRYSTAL 16 MHZ 18PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
16 MHz ±30ppm Cristal 18pF 40 Ohms HC-49/US
Categorie
Capacitanță sarcină
18pF
Prod.
ESR (Rezistență serie echivalentă)
40 Ohms
Serie
Mod operare
Fundamental
Ambalaj
Vrac
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Tip
MHz Crystal
Tip montare
Orificiu străpuns
Frecvență
16 MHz
Pachet/cutie
Stabilitate frecvență
±50ppm
Mărime/Dimensiune
0,447" L x 0,183" l (11,35mm x 4,65mm)
Toleranță frecvență
±30ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,138" (3,50mm)