ECS-160-18-30BQ-DS
Numărul produsului DigiKey
XC1990TR-ND - Bandă și mosor (TR)
XC1990CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
XC1990DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-160-18-30BQ-DS
Descriere
CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
16 MHz ±30ppm Cristal 18pF 50 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
ECS-160-18-30BQ-DS Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
50 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Valori nominale
AEC-Q200
Frecvență
16 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (5x3,2)
Stabilitate frecvență
±100ppm
Mărime/Dimensiune
0,197" L x 0,126" l (5,00mm x 3,20mm)
Toleranță frecvență
±30ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,033" (0,85mm)
Capacitanță sarcină
18pF