ECS-160-18-30B-JEM-TR | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | ECS-160-18-30B-JEM-TR |
Descriere | CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 10 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 16 MHz ±20ppm Cristal 18pF 50 Ohms 4-SMD, Fără derivație |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | ECS-160-18-30B-JEM-TR Modele |
Categorie | ESR (Rezistență serie echivalentă) 50 Ohms |
Prod. | Mod operare Fundamental |
Serie | Temperatură de funcționare -20°C – 70°C |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Valori nominale – |
Stare piesă Activ | Tip montare Montare pe suprafață |
Tip MHz Crystal | Pachet/cutie |
Frecvență 16 MHz | Pachet dispozitiv furnizor 4-SMD (5x3,2) |
Stabilitate frecvență ±50ppm | Mărime/Dimensiune 0,197" L x 0,126" l (5,00mm x 3,20mm) |
Toleranță frecvență ±20ppm | Înălțime - Montat (Max) 0,033" (0,85mm) |
Capacitanță sarcină 18pF |