ECS-160-18-30B-JEM-TR
Numărul produsului DigiKey
XC2732TR-ND - Bandă și mosor (TR)
XC2732CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
XC2732DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-160-18-30B-JEM-TR
Descriere
CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
16 MHz ±20ppm Cristal 18pF 50 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ECS-160-18-30B-JEM-TR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
50 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
16 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (5x3,2)
Stabilitate frecvență
±50ppm
Mărime/Dimensiune
0,197" L x 0,126" l (5,00mm x 3,20mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,033" (0,85mm)
Capacitanță sarcină
18pF