ECS-160-18-20BQ-DS
Numărul produsului DigiKey
XC1989TR-ND - Bandă și mosor (TR)
XC1989CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
XC1989DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-160-18-20BQ-DS
Descriere
CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
16 MHz ±30ppm Cristal 18pF 40 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
ECS-160-18-20BQ-DS Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
40 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Valori nominale
AEC-Q200
Frecvență
16 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (7x5)
Stabilitate frecvență
±100ppm
Mărime/Dimensiune
0,276" L x 0,197" l (7,00mm x 5,00mm)
Toleranță frecvență
±30ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,051" (1,30mm)
Capacitanță sarcină
18pF