ECS-160-12-37B-CTN-TR
Numărul produsului DigiKey
XC3061TR-ND - Bandă și mosor (TR)
XC3061CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
XC3061DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-160-12-37B-CTN-TR
Descriere
CRYSTAL 16.0000MHZ 12PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
16 MHz ±10ppm Cristal 12pF 150 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
ECS-160-12-37B-CTN-TR Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
150 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Frecvență
16 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (2x1,6)
Stabilitate frecvență
±20ppm
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,020" (0,50mm)
Capacitanță sarcină
12pF