ECS-160-10-37-JTN-TR
Numărul produsului DigiKey
XC2620TR-ND - Bandă și mosor (TR)
XC2620CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
XC2620DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-160-10-37-JTN-TR
Descriere
CRYSTAL 16.0000MHZ 10PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
16 MHz ±20ppm Cristal 10pF 100 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
ECS-160-10-37-JTN-TR Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
100 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Frecvență
16 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (2x1,6)
Stabilitate frecvență
±20ppm
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,022" (0,55mm)
Capacitanță sarcină
10pF