ECS-143-18-33Q-DS
Numărul produsului DigiKey
XC1988TR-ND - Bandă și mosor (TR)
XC1988CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
XC1988DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-143-18-33Q-DS
Descriere
CRYSTAL 14.31818MHZ 18PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
14.31818 MHz ±30ppm Cristal 18pF 100 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
ECS-143-18-33Q-DS Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
100 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Valori nominale
AEC-Q200
Frecvență
14.31818 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilitate frecvență
±100ppm
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță frecvență
±30ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)
Capacitanță sarcină
18pF