ECS-120-18-33-AGN-TR3
Numărul produsului DigiKey
50-ECS-120-18-33-AGN-TR3TR-ND - Bandă și mosor (TR)
50-ECS-120-18-33-AGN-TR3CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
50-ECS-120-18-33-AGN-TR3DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-120-18-33-AGN-TR3
Descriere
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
Descriere detaliată
12 MHz ±25ppm Cristal 18pF 100 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ECS-120-18-33-AGN-TR3 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
100 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Frecvență
12 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilitate frecvență
±30ppm
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță frecvență
±25ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)
Capacitanță sarcină
18pF