ECS-120-18-23A-EN-TR
Numărul produsului DigiKey
XC1659TR-ND - Bandă și mosor (TR)
XC1659CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
XC1659DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-120-18-23A-EN-TR
Descriere
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
12 MHz ±30ppm Cristal 18pF 80 Ohms 2-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
ECS-120-18-23A-EN-TR Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
80 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Frecvență
12 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
2-SMD (6x3,5)
Stabilitate frecvență
±50ppm
Mărime/Dimensiune
0,236" L x 0,138" l (6,00mm x 3,50mm)
Toleranță frecvență
±30ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,043" (1,10mm)
Capacitanță sarcină
18pF