ECS-120-12-36-AGN-TR3 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | ECS-120-12-36-AGN-TR3 |
Descriere | CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 10 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 12 MHz ±25ppm Cristal 12pF 150 Ohms 4-SMD, Fără derivație |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | ESR (Rezistență serie echivalentă) 150 Ohms |
Prod. | Mod operare Fundamental |
Serie | Temperatură de funcționare -40°C – 85°C |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Valori nominale – |
Stare piesă Activ | Tip montare Montare pe suprafață |
Tip MHz Crystal | Pachet/cutie |
Frecvență 12 MHz | Pachet dispozitiv furnizor 4-SMD (2,5x2) |
Stabilitate frecvență ±30ppm | Mărime/Dimensiune 0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm) |
Toleranță frecvență ±25ppm | Înălțime - Montat (Max) 0,024" (0,60mm) |
Capacitanță sarcină 12pF |