ECS-120-12-36-AGN-TR3
Numărul produsului DigiKey
50-ECS-120-12-36-AGN-TR3TR-ND - Bandă și mosor (TR)
50-ECS-120-12-36-AGN-TR3CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
50-ECS-120-12-36-AGN-TR3DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-120-12-36-AGN-TR3
Descriere
CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD
Descriere detaliată
12 MHz ±25ppm Cristal 12pF 150 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
150 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Frecvență
12 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (2,5x2)
Stabilitate frecvență
±30ppm
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Toleranță frecvență
±25ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,024" (0,60mm)
Capacitanță sarcină
12pF