ECS-110.5-18-20BQ-DS
Numărul produsului DigiKey
XC1981TR-ND - Bandă și mosor (TR)
XC1981CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
XC1981DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-110.5-18-20BQ-DS
Descriere
CRYSTAL 11.0592MHZ 18PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
11.0592 MHz ±30ppm Cristal 18pF 60 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ECS-110.5-18-20BQ-DS Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
60 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
AEC-Q200
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
11.0592 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (7x5)
Stabilitate frecvență
±100ppm
Mărime/Dimensiune
0,276" L x 0,197" l (7,00mm x 5,00mm)
Toleranță frecvență
±30ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,051" (1,30mm)
Capacitanță sarcină
18pF