ECS-100-18-20BQ-DS | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | ECS-100-18-20BQ-DS |
Descriere | CRYSTAL 10.0000MHZ 18PF SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 14 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 10 MHz ±30ppm Cristal 18pF 60 Ohms 4-SMD, Fără derivație |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | ECS-100-18-20BQ-DS Modele |
Categorie | ESR (Rezistență serie echivalentă) 60 Ohms |
Prod. | Mod operare Fundamental |
Serie | Temperatură de funcționare -40°C – 125°C |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Valori nominale AEC-Q200 |
Stare piesă Activ | Tip montare Montare pe suprafață |
Tip MHz Crystal | Pachet/cutie |
Frecvență 10 MHz | Pachet dispozitiv furnizor 4-SMD (7x5) |
Stabilitate frecvență ±100ppm | Mărime/Dimensiune 0,276" L x 0,197" l (7,00mm x 5,00mm) |
Toleranță frecvență ±30ppm | Înălțime - Montat (Max) 0,051" (1,30mm) |
Capacitanță sarcină 18pF |