ECS-10-13-1XH
Numărul produsului DigiKey
X999-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-10-13-1XH
Descriere
CRYSTAL 1.0000MHZ 13PF TH
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 MHz ±100ppm Cristal 13pF 3 kOhms HC-49/U
Modele EDA/CAD
ECS-10-13-1XH Modele
Capacitanță sarcină
13pF
Prod.
ESR (Rezistență serie echivalentă)
3 kOhms
Ambalaj
Vrac
Temperatură de funcționare
0°C – 60°C
Tip montare
Orificiu străpuns
Frecvență
1 MHz
Pachet/cutie
Stabilitate frecvență
±100ppm
Mărime/Dimensiune
0,447" L x 0,183" l (11,35mm x 4,65mm)
Toleranță frecvență
±100ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,530" (13,46mm)