W2E142-BB05-28
Numărul produsului DigiKey
381-3141-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
W2E142-BB05-28
Descriere
FAN AXIAL 115VAC 172X150X38MM
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 115V c.a. Dreptunghiular/rotunjit – 172mm L x 150mm Î Sferă – 2 terminale
Putere (wați)
28,00W
Serie
RPM
RPM 3350
Protecție la infiltrare
IP22
Tensiune - Nominală
115V c.a.
Temperatură de funcționare
-13 – 150°F (-25 – 65°C)
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular/rotunjit – 172mm L x 150mm Î
Agenție de aprobare
CSA, UL
Lățime
38,00mm
Greutate
1,8lb (816,5g)
Flux de aer
Valoare nominală curent (Amp)
0,250A