W2E142-BB01-28
Numărul produsului DigiKey
381-3590-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
W2E142-BB01-28
Descriere
FAN AXIAL
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 230V c.a. Dreptunghiular - 172mm L x 150mm Î Sferă – 2 terminale
Categorie
Zgomot
Producător
ebm-papst Inc.
Putere (wați)
28,00W
Serie
RPM
RPM 3350
Ambalaj
Vrac
Terminație
2 terminale
Stare piesă
Activ
Protecție la infiltrare
IP22
Tensiune - Nominală
230V c.a.
Temperatură de funcționare
-13 – 149°F (-25 – 65°C)
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 172mm L x 150mm Î
Agenție de aprobare
CE, CSA, UL, VDE
Lățime
38,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
0,130A