XB3550-2R5307-R
Numărul produsului DigiKey
283-4175-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XB3550-2R5307-R
Descriere
CAP 300F 10% 2.5V T/H
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
300 F Supercondensator (EDLC) 2.5 V Radial, Încapsulat – Cu înclichetare 7mOhm 1500h la 70°C
Categorie
Grad
Producător
Eaton - Electronics Division
Calificare
Serie
Terminație
Pini PC
Ambalaj
Vrac
Tip montare
Orificiu străpuns
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Radial, Încapsulat – Cu înclichetare
Capacitanță
300 F
Spațiu între derivații
0,886" (22,50mm)
Toleranță
±10%
Mărime/Dimensiune
1,378" diam. (35,00mm)
Tensiune - Nominală
2.5 V
Înălțime - Montat (Max)
2,126" (54,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
7mOhm
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C
Durată de funcționare la temp.
1500h la 70°C