SUINT2200LCD2U back
SUINT2200LCD2U contents
SUINT2200LCD2U
Numărul produsului DigiKey
SUINT2200LCD2U-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SUINT2200LCD2U
Descriere
2200VA 1600W UPS
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Sursă de alimentare neîntreruptibilă (UPS) În circuit (dublă conversie) Rețea, Fază unică 2,2kVA / 1,98kW 200V, 208V, 220V, 230V, 240V
Categorie
Linii media protejate
Producător
Eaton Tripp Lite
Tensiune - Ieșire
200V, 208V, 220V, 230V, 240V
Serie
Conector intrare
IEC 320-C20
Ambalaj
Vrac
Conector ieșire
C13 (8), C14 (1)
Stare piesă
Activ
Lungime cordon
Tip
În circuit (dublă conversie)
Agenție de aprobare
CSA
Tensiune - Intrare
200V c.a., 208V c.a., 220V c.a., 230V c.a., 240V c.a.
Mărime/Dimensiune
9,450" L x 22,240" l (240,03mm x 564,90mm)
Aplicații
Rețea, Fază unică
Înălțime
27,560" (700,02mm)
Formă
Montat pe rack
Durată de depozitare
Putere - Nominală
2,2kVA / 1,98kW