SMART1200XLHG
Numărul produsului DigiKey
TL252-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SMART1200XLHG
Descriere
UPS 1KVA 4OUT 1DB9/1USB HOSP GRD
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Sursă de alimentare neîntreruptibilă (UPS) Linie interactivă (reglementare intrare) Rețea, Fază unică 1kVA/750W 120V
Categorie
Timp rezervă - Sarcină maximă
10 minute
Producător
Eaton Tripp Lite
Linii media protejate
Serie
Tensiune - Ieșire
120V
Ambalaj
Vrac
Conector intrare
NEMA 5-15P
Stare piesă
Activ
Conector ieșire
NEMA 5-15R
Tip
Linie interactivă (reglementare intrare)
Lungime cordon
6' (1,83m)
Aplicații
Rețea, Fază unică
Mărime/Dimensiune
9,500" L x 7,500" l (241,30mm x 190,50mm)
Formă
Turn
Înălțime
12,500" (317,50mm)