PS3612-20HW
Numărul produsului DigiKey
TL1148-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PS3612-20HW
Descriere
POWER STRIP 36" 12OUT NO CORD
Referință client
Descriere detaliată
Prelungitor de priză, prelungitor cu prize multiple – Blat, Perete
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Borne de ieșire c.a.
12
Producător
Eaton Tripp Lite
Conector - Ieșire c.a.
NEMA 5-15R (10), 5-20R (2)
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Intrare
120V
Stare piesă
Inactual
Material carcasă
Oțel
Tip
Prelungitor de priză, prelungitor cu prize multiple
Linii media protejate
Tip montare
Blat, Perete
Energie
Curent - Max
20A