XVM-259R2425-R
Numărul produsului DigiKey
283-XVM-259R2425-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XVM-259R2425-R
Descriere
CAP MODULE 4.17F 259.2V
Descriere detaliată
4.17 F Supercondensator (EDLC) 259.2 V Modul, Borne cu șurub 310mOhm 1500h la 65°C
Pachet/cutie
Modul, Borne cu șurub
Capacitanță
4.17 F
Spațiu între derivații
Toleranță
-5%, +20%
Mărime/Dimensiune
21,654" L x 10,472" l (550,00mm x 266,00mm)
Tensiune - Nominală
259.2 V
Înălțime - Montat (Max)
2,705" (68,70mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
310mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 65°C
Durată de funcționare la temp.
1500h la 65°C