XT3560-3R0377-R
Numărul produsului DigiKey
283-XT3560-3R0377-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XT3560-3R0377-R
Descriere
CAP 370F -5% +20% 3V T/H
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
370 F Supercondensator (EDLC) 3 V Radial, Bidon – înclichetare – derivație 4 3,2mOhm 1500h la 65°C
Categorie
Grad
Producător
Eaton - Electronics Division
Calificare
Serie
Terminație
Pini PC
Ambalaj
Vrac
Tip montare
Orificiu străpuns
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Radial, Bidon – înclichetare – derivație 4
Capacitanță
370 F
Spațiu între derivații
0,886" (22,50mm)
Toleranță
-5%, +20%
Mărime/Dimensiune
1,378" diam. (35,00mm)
Tensiune - Nominală
3 V
Înălțime - Montat (Max)
2,520" (64,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
3,2mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 65°C
Durată de funcționare la temp.
1500h la 65°C