XB3550-2R5307-R | |
|---|---|
Numărul produsului DigiKey | 283-4175-ND |
Producător | |
Numărul produsului producătorului | XB3550-2R5307-R |
Descriere | CAP 300F 10% 2.5V T/H |
Termen de livrare standard al producătorului | 22 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 300 F Supercondensator (EDLC) 2.5 V Radial, Încapsulat – Cu înclichetare 7mOhm 1500h la 70°C |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Grad – |
Producător Eaton - Electronics Division | Calificare – |
Serie | Terminație Pini PC |
Ambalaj Vrac | Tip montare Orificiu străpuns |
Stare piesă Activ | Pachet/cutie Radial, Încapsulat – Cu înclichetare |
Capacitanță 300 F | Spațiu între derivații 0,886" (22,50mm) |
Toleranță ±10% | Mărime/Dimensiune 1,378" diam. (35,00mm) |
Tensiune - Nominală 2.5 V | Înălțime - Montat (Max) 2,126" (54,00mm) |
ESR (Rezistență serie echivalentă) 7mOhm | Temperatură de funcționare -25°C – 70°C |
Durată de funcționare la temp. 1500h la 70°C |