TVSL02V05C018
Numărul produsului DigiKey
283-TVSL02V05C018TR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-TVSL02V05C018CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-TVSL02V05C018DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TVSL02V05C018
Descriere
TVS DIODE 5VWM 7.4VC 0201
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
7,4V (tipic) Clemă 8A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață 0201
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
8A (8/20µs)
Prod.
Putere - Impuls maxim
68W
Serie
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
18pF la 1MHz
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-55°C – 85°C (TA)
Canale bidirecționale
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
5V (max.)
Pachet/cutie
0201 (0603 metric)
Tensiune - Străpungere (Min)
7V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
7,4V (tipic)