TV1635-3R0356-R
Numărul produsului DigiKey
283-4672-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TV1635-3R0356-R
Descriere
CAP 35F -10% +30% 3V T/H
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
35 F Supercondensator (EDLC) 3 V Radial, Bidon 15mOhm 1000 ore la 85°C
Capacitanță
35 F
Spațiu între derivații
0,295" (7,50mm)
Toleranță
-10%, +30%
Mărime/Dimensiune
0,650" diam. (16,50mm)
Tensiune - Nominală
3 V
Înălțime - Montat (Max)
1,496" (38,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
15mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 85°C