TR/3216FF250-R
Numărul produsului DigiKey
283-2537-2-ND - Bandă și mosor (TR)
283-2537-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-2537-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TR/3216FF250-R
Descriere
FUSE BRD MT 250MA 32VAC 63VDC
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
250 mA 32 V AC 63 V Siguranță c.c. Montare pe placă (stil cartuș exclus) Montare pe suprafață 1206 (3216 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TR/3216FF250-R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Timp de răspuns
Ardere rapidă
Prod.
Pachet/cutie
Serie
Capacitate întrerupere la tensiune nominală
50A
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
I²t topire
3.8E-4
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
CSA, UL
Tip montare
Montare pe suprafață
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip siguranță
Culoare
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l x 0,035" Î (3,20mm x 1,60mm x 0,90mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
32 V
Rezistență c.c. la îngheț
3.5 Ohms