STS232360B151
Numărul produsului DigiKey
283-STS232360B151TR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-STS232360B151CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-STS232360B151DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STS232360B151
Descriere
TVS DIODE 36VWM 90VC SOT23
Termen de livrare standard al producătorului
31 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
90V Clemă 6A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOT-23
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
6A (8/20µs)
Prod.
Putere - Impuls maxim
350W
Serie
Protecție linie electrică
Nu
Digi-Reel®
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
15pF la 1MHz
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C (TJ)
Canale bidirecționale
2
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
36V (max.)
Pachet/cutie
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Tensiune - Străpungere (Min)
40V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
90V