STS232120U581
Numărul produsului DigiKey
283-STS232120U581TR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-STS232120U581CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-STS232120U581DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STS232120U581
Descriere
TVS DIODE 12VWM 25VC SOT23
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
25V Clemă 12A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOT-23
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
STS232120U581 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
12A (8/20µs)
Prod.
Putere - Impuls maxim
350W
Serie
Protecție linie electrică
Nu
Digi-Reel®
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
58pF la 1MHz
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C (TJ)
Canale unidirecționale
2
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
12V (max.)
Pachet/cutie
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Tensiune - Străpungere (Min)
13,3V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
25V