SS-5H-2.5A-APH
Numărul produsului DigiKey
283-4164-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-4164-3-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
SS-5H-2.5A-APH
Descriere
FUSE BOARD MNT 2.5A 300VAC RAD
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2.5 A 300 V AC Siguranță c.c. Montare pe placă (stil cartuș exclus) Orificiu străpuns Radial, Cutie
Categorie
Timp de răspuns
Acțiune lentă
Prod.
Pachet/cutie
Serie
Capacitate întrerupere la tensiune nominală
100A
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
I²t topire
40.3
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
CQC, cURus, KC, PSE, TUV, VDE
Tip montare
Orificiu străpuns
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip siguranță
Culoare
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,335" L x 0,169" l x 0,329" Î (8,50mm x 4,30mm x 8,35mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
300 V
Rezistență c.c. la îngheț
23 Ohms