SS-5-630MA-AP
Numărul produsului DigiKey
283-SS-5-630MA-APCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-SS-5-630MA-APTB-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
SS-5-630MA-AP
Descriere
FUSE BRD MNT 630MA 250VAC RADIAL
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
630 mA 250 V AC Siguranță c.c. Montare pe placă (stil cartuș exclus) Orificiu străpuns Radial, Cutie
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SS-5-630MA-AP Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Timp de răspuns
Acțiune lentă
Prod.
Pachet/cutie
Serie
Capacitate întrerupere la tensiune nominală
35A
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
I²t topire
1.51
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
CQC, cULus, MARCAJ EK, SEMKO, VDE
Tip montare
Orificiu străpuns
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip siguranță
Culoare
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,335" L x 0,169" l x 0,329" Î (8,50mm x 4,30mm x 8,35mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
250 V
Rezistență c.c. la îngheț
0.14 Ohms