SMBJ18CA
Numărul produsului DigiKey
283-SMBJ18CATR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-SMBJ18CACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-SMBJ18CADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMBJ18CA
Descriere
TVS DIODE 18VWM 29.2VC SMB
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
29,2V Clemă 20,6A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SMB
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
20,6A
Prod.
Putere - Impuls maxim
600W
Serie
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
Telecom
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale bidirecționale
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
18V
Pachet/cutie
DO-214AA, SMB
Tensiune - Străpungere (Min)
20V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
29,2V