SMAJ28CA
Numărul produsului DigiKey
283-SMAJ28CATR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-SMAJ28CACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-SMAJ28CADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMAJ28CA
Descriere
TVS DIODE 28VWM 45.4VC SMA
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
45,4V Clemă 8,8A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SMA
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
8,8A
Prod.
Putere - Impuls maxim
400W
Serie
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
Telecom
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale bidirecționale
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
28V
Pachet/cutie
DO-214AC, SMA
Tensiune - Străpungere (Min)
31,1V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
45,4V