SM8T33AH
Numărul produsului DigiKey
283-SM8T33AHTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-SM8T33AHCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-SM8T33AHDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SM8T33AH
Descriere
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO218AB
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
53,3V Clemă 150A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-218AB (SMCJ)
Categorie
Putere - Impuls maxim
8000W (8kW)
Aplicații
Telecom
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
33V
Tensiune - Străpungere (Min)
36,7V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
53,3V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
150A