SDQ25-330-R
Numărul produsului DigiKey
283-4243-2-ND - Bandă și mosor (TR)
283-4243-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-4243-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SDQ25-330-R
Descriere
INDUCT ARRAY 2 COIL 33.8UH SMD
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ecranat 2 Matrice inductori bobină 135.2 µH Inductanță - Conectat în serie 33.8 µH Inductanță - Conectat în paralel 379,5mOhm Rezistență c.c. (DCR) - În paralel 812 mA Non-standard
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SDQ25-330-R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Saturație curent - În paralel
692 mA
Producător
Eaton - Electronics Division
Saturație curent - În serie
346 mA
Serie
Rezistență c.c. (DCR) - În paralel
379,5mOhm
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Rezistență c.c. (DCR) - În serie
1,52Ohm
Stare piesă
Activ
Ecranare
Ecranat
Număr de bobine
2
Valori nominale
Inductanță - Conectat în paralel
33.8 µH
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Inductanță - Conectat în serie
135.2 µH
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
Non-standard
Valoare nominală curent - În paralel
812 mA
Mărime/Dimensiune
0,205" L x 0,205" l (5,20mm x 5,20mm)
Valoare nominală curent - În serie
406 mA
Înălțime
0,098" (2,50mm)