SDQ25-220-R | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | SDQ25-220-R |
Descriere | INDUCT ARRAY 2 COIL 22.47UH SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 23 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Ecranat 2 Matrice inductori bobină 89.89 µH Inductanță - Conectat în serie 22.47 µH Inductanță - Conectat în paralel 243,1mOhm Rezistență c.c. (DCR) - În paralel 1.01 A Non-standard |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | SDQ25-220-R Modele |
Categorie | Saturație curent - În paralel 849 mA |
Producător Eaton - Electronics Division | Saturație curent - În serie 425 mA |
Serie | Rezistență c.c. (DCR) - În paralel 243,1mOhm |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Rezistență c.c. (DCR) - În serie 972,4mOhm |
Stare piesă Activ | Ecranare Ecranat |
Număr de bobine 2 | Valori nominale – |
Inductanță - Conectat în paralel 22.47 µH | Temperatură de funcționare -40°C – 125°C |
Inductanță - Conectat în serie 89.89 µH | Tip montare Montare pe suprafață |
Toleranță ±20% | Pachet/cutie Non-standard |
Valoare nominală curent - În paralel 1.01 A | Mărime/Dimensiune 0,205" L x 0,205" l (5,20mm x 5,20mm) |
Valoare nominală curent - În serie 507 mA | Înălțime 0,098" (2,50mm) |