SDQ25-220-R
Numărul produsului DigiKey
283-SDQ25-220-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-SDQ25-220-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-SDQ25-220-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SDQ25-220-R
Descriere
INDUCT ARRAY 2 COIL 22.47UH SMD
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ecranat 2 Matrice inductori bobină 89.89 µH Inductanță - Conectat în serie 22.47 µH Inductanță - Conectat în paralel 243,1mOhm Rezistență c.c. (DCR) - În paralel 1.01 A Non-standard
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SDQ25-220-R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Saturație curent - În paralel
849 mA
Producător
Eaton - Electronics Division
Saturație curent - În serie
425 mA
Serie
Rezistență c.c. (DCR) - În paralel
243,1mOhm
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Rezistență c.c. (DCR) - În serie
972,4mOhm
Stare piesă
Activ
Ecranare
Ecranat
Număr de bobine
2
Valori nominale
Inductanță - Conectat în paralel
22.47 µH
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Inductanță - Conectat în serie
89.89 µH
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
Non-standard
Valoare nominală curent - În paralel
1.01 A
Mărime/Dimensiune
0,205" L x 0,205" l (5,20mm x 5,20mm)
Valoare nominală curent - În serie
507 mA
Înălțime
0,098" (2,50mm)