SDCL1V3012-100M-R
Numărul produsului DigiKey
283-SDCL1V3012-100M-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-SDCL1V3012-100M-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-SDCL1V3012-100M-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SDCL1V3012-100M-R
Descriere
FIXED IND 10UH 500MA 345 MOHM
Descriere detaliată
10 µH Ecranat – Inductor 500 mA Max. 345mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 345mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
600mA
Mărime/Dimensiune
0,118" L x 0,118" l (3,00mm x 3,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,051" (1,30mm)