SDCL1V2512-R33N-R | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | SDCL1V2512-R33N-R |
Descriere | FIXED IND 330NH 3A 36 MOHM SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 19 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 330 nH Ecranat – Inductor 3 A Max. 36mOhm Non-standard – |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Rezistență c.c. (DCR) Max. 36mOhm |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare -40°C – 125°C |
Tip – | Frecvență inductanță - Test 100 kHz |
Material - Miez | Caracteristici – |
Inductanță | Tip montare Montare pe suprafață |
Toleranță ±30% | Pachet/cutie Non-standard |
Valoare nominală curent (Amp) | Pachet dispozitiv furnizor – |
Curent - Saturație (Isat) 4,3A | Mărime/Dimensiune 0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm) |
Ecranare Ecranat | Înălțime - Montat (Max) 0,047" (1,20mm) |