SDCL1V2512-2R2M-R
Numărul produsului DigiKey
283-SDCL1V2512-2R2M-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-SDCL1V2512-2R2M-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-SDCL1V2512-2R2M-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SDCL1V2512-2R2M-R
Descriere
FIXED IND 2.2UH 1.7A 106 MOHM
Descriere detaliată
2.2 µH Ecranat – Inductor 1.7 A Max. 106mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 106mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
1,9A
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,047" (1,20mm)