SDCL1V2510-4R7M-R
Numărul produsului DigiKey
283-SDCL1V2510-4R7M-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-SDCL1V2510-4R7M-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-SDCL1V2510-4R7M-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SDCL1V2510-4R7M-R
Descriere
FIXED IND 4.7UH 900MA 253 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
4.7 µH Ecranat – Inductor 900 mA Max. 253mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 253mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Caracteristici
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
Non-standard
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Saturație (Isat)
1A
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Ecranare
Ecranat
Înălțime - Montat (Max)
0,041" (1,05mm)