SDCH1V8040-1R0N-R
Numărul produsului DigiKey
283-SDCH1V8040-1R0N-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-SDCH1V8040-1R0N-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
SDCH1V8040-1R0N-R
Descriere
FIXED IND 1UH 8A 9 MOHM SMD
Descriere detaliată
1 µH Semi-ecranat – Inductor 8 A Max. 9mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 9mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±30%
Curent - Saturație (Isat)
12A
Mărime/Dimensiune
0,315" L x 0,315" l (8,00mm x 8,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,165" (4,20mm)