SDCH1V8040-100M-R
Numărul produsului DigiKey
283-SDCH1V8040-100M-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-SDCH1V8040-100M-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-SDCH1V8040-100M-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SDCH1V8040-100M-R
Descriere
FIXED IND 10UH 3A 46 MOHM SMD
Descriere detaliată
10 µH Semi-ecranat – Inductor 3 A Max. 46mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 46mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
4,6A
Mărime/Dimensiune
0,315" L x 0,315" l (8,00mm x 8,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,165" (4,20mm)