SDCH1V6045-2R2M-R
Numărul produsului DigiKey
283-SDCH1V6045-2R2M-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-SDCH1V6045-2R2M-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-SDCH1V6045-2R2M-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SDCH1V6045-2R2M-R
Descriere
FIXED IND 2.2UH 4.5A 22 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
27 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2.2 µH Semi-ecranat – Inductor 4.5 A Max. 22mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 22mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Caracteristici
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
Non-standard
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Saturație (Isat)
9A
Mărime/Dimensiune
0,236" L x 0,236" l (6,00mm x 6,00mm)
Ecranare
Semi-ecranat
Înălțime - Montat (Max)
0,177" (4,50mm)