SDCH1V6028-4R7M-R
Numărul produsului DigiKey
283-SDCH1V6028-4R7M-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-SDCH1V6028-4R7M-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-SDCH1V6028-4R7M-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SDCH1V6028-4R7M-R
Descriere
FIXED IND 4.7UH 3.1A 49 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
27 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
4.7 µH Semi-ecranat – Inductor 3.1 A Max. 49mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 49mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
4A
Mărime/Dimensiune
0,236" L x 0,236" l (6,00mm x 6,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,118" (3,00mm)