SDCH1V5040-4R7M-R
Numărul produsului DigiKey
283-SDCH1V5040-4R7M-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-SDCH1V5040-4R7M-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-SDCH1V5040-4R7M-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SDCH1V5040-4R7M-R
Descriere
FIXED IND 4.7UH 3.1A 39 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
4.7 µH Semi-ecranat – Inductor 3.1 A Max. 39mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 39mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
3,5A
Mărime/Dimensiune
0,197" L x 0,197" l (5,00mm x 5,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,161" (4,10mm)