SDCH1V5040-2R2M-R | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | SDCH1V5040-2R2M-R |
Descriere | FIXED IND 2.2UH 4.2A 25 MOHM SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 22 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 2.2 µH Semi-ecranat – Inductor 4.2 A Max. 25mOhm Non-standard – |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Rezistență c.c. (DCR) Max. 25mOhm |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare -40°C – 125°C |
Tip – | Frecvență inductanță - Test 100 kHz |
Material - Miez | Caracteristici – |
Inductanță | Tip montare Montare pe suprafață |
Toleranță ±20% | Pachet/cutie Non-standard |
Valoare nominală curent (Amp) | Pachet dispozitiv furnizor – |
Curent - Saturație (Isat) 4,9A | Mărime/Dimensiune 0,197" L x 0,197" l (5,00mm x 5,00mm) |
Ecranare Semi-ecranat | Înălțime - Montat (Max) 0,161" (4,10mm) |