SDCH1V5040-2R2M-R
Numărul produsului DigiKey
283-SDCH1V5040-2R2M-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-SDCH1V5040-2R2M-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-SDCH1V5040-2R2M-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SDCH1V5040-2R2M-R
Descriere
FIXED IND 2.2UH 4.2A 25 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2.2 µH Semi-ecranat – Inductor 4.2 A Max. 25mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 25mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
4,9A
Mărime/Dimensiune
0,197" L x 0,197" l (5,00mm x 5,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,161" (4,10mm)